Znane Mamy przetestowały CynkoKrem GO®

CynkoKrem GO® „do torebki” został przetestowany przez 100 mam instagramerek – ambasadorek Niebieskiego Pudełka. Aż 96% z nich potwierdziło, że CynkoKrem GO® spełnił ich oczekiwania w zakresie poprawy kondycji skóry w okolicy pieluszkowej.

 

Opinie o naszym produkcie zebrał serwis niebieskiepudelko.pl, który wspiera przyszłych i młodych rodziców w ich nowej roli. Jest nam niezmiernie miło, że produkt spotkał się z pozytywnymi recenzjami oraz wynikami ankiety. Zostały one opublikowane w artykułach w serwisie niebieskiepudelko.pl, mediach społecznościowych, a także w we wrześniowym wydaniu poradnika „Happy Baby Pierwszy Rok Razem”. Magazyn otrzyma 100 000 świeżo upieczonych mam w ramach paczki wyprawkowej Niebieskie Pudełko, w szpitalach w okresie październik‘22 – styczeń’23.

Oprócz przychylnych recenzji i refleksji wynikających ze stosowania przez mamy CynkoKrem GO® oraz wyrazów sympatii dla naszej marki, mamy z Instagrama odpowiedziały na kilka pytań dotyczących produktu oraz efektów jego stosowania.

NAWILŻAJĄCO-ŁAGODZĄCY KREM O NATURALNYM SKŁADZIE

Już po dwóch dobach aplikacji kremu CynkoKrem GO® na skórę dziecka, 89% mam zauważyło jego łagodzące i nawilżające zalety. Nic dziwnego – skład oparty na składnikach pielęgnujących skórę, takich jak: lanolina, wosk pszczeli, olej ze słodkich migdałów, oliwa z oliwek czy pantenol, w naturalny sposób wpływa na nawilżenie i poprawę kondycji przesuszonej lub podrażnionej skóry maluszka. Mamom spodobał się też „przyjemny” lub „neutralny” zapach – za taki uznało go 99% popularnych mam.

KREM NA ODPARZENIA I STANY ZAPALNE SKÓRY DLA DZIECI

W ramach dalszego stosowania CynkoKrem GO® kolejne 74% potwierdziło poprawę kondycji skóry swojego dziecka w okolicy pieluszkowej, a 84% uważa, że krem skutecznie pomaga w redukcji objawów pieluszkowego zapalenia skóry. Jaki sekretny składnik naszego kremu za to odpowiada? Przede wszystkim tlenek cynku, który wspiera regenerację skóry, chroni przed czynnikami drażniącymi, łagodzi stany zapalne skóry, w tym AZS i działa bakteriostatycznie. Składnikiem wspomagającym jest znany wszystkim pantenol.

CYNKOKREM GO® WARTY POLECENIA INNYM MAMOM!

W rezultacie stosowania naszego kremu 96% mam potwierdza większy komfort jeśli chodzi o samopoczucie maluszka, co przekłada się na jego codzienne funkcjonowanie. Taki sam odsetek potwierdza, że nasz krem z tlenkiem cynku spełnił ich oczekiwania w zakresie poprawy kondycji skóry w okolicy pieluszkowej. Aż 94% poleciło by go innym rodzicom! To dla nas duże wyróżnienie i satysfakcja.

CynkoKrem GO® można kupić stacjonarnie w dobrych aptekach lub online.